Odborná prednáška Vnímate našu inakosť? Odhaľte i náš potenciál

vnimate nasu inakost s

Fotogaléria z prednášky: >>

TRIBEČSKÁ KNIŽNICA V TOPOĽČANOCH

v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja

organizuje odbornú prednášku

VNÍMATE NAŠU INAKOSŤ? ODHAĽTE I NÁŠ POTENCIÁL

Prednáška  je projektom Tribečskej knižnice v Topoľčanoch v rámci dotačného programu MK SR Kultúra znevýhodnených skupín.

ked vidime iba autizmus

Dátum konania: 8. novembra 2022

Miesto konania: Tribečská knižnica v Topoľčanoch

Začiatok:  9. 00 h

Anotácia

Odborná prednáška so zameraním na porozumenie a podporu silných stránok. Premostenie tradičného pohľadu na odlišnosti, akými sú autizmus, Aspergerov syndróm, ADHD. Podnety k napredovaniu každého  dieťa sú efektívnejšie, než pozornosť venovaná jeho oslabeniam. V prednáške budú odprezentované konkrétne možnosti úprav komunikácie a prostredia s prepojením na každodennú prax v škole i osobnom živote.

PROGRAM:

09.00  – 10.30 prvý blok

10.30  – 10.45 prestávka

10.45  – 12.15 druhý blok

12.30      záver

ODBORNÁ GARANTKA PREDNÁŠKY:

Mgr. Viera Hincová - psychologička, lektorka, autorka podcastov Deti bez návodu. Viac informácií www.beznavodu.sk alebo www.a-centrum.net

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky”

ministerstvo kultury

Partner projektu:

mesto TO

MsÚ Topoľčany, Odbor školstva, kultúry a práce s mládežou

Svoju  účasť na odbornej prednáške nahláste, prosím, do 31. októbra 2022 (pondelok) do 15- tej hodiny.

• elektronicky na uvedenú e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

alebo

• telefonicky: Mgr. Ivona Machová: 038/746 35 14