Oznam

Vážení čitatelia a návštevníci knižnice,

od stredy 20.5.2020 môžete opäť využívať knižnično-informačné služby Tribečskej knižnice v Topoľčanoch. Prevádzka knižnice je obnovená v obmedzenom režime, zmenenom výpožičnom čase a pri dodržiavaní sprísnených hygienických podmienok.

Výpožičný čas:
Pondelok – piatok: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00 h
12:00 – 13:00 h – technická prestávka
Sobota: zatvorené
Pobočka Tribečskej knižnice na ZŠ sv. Ladislava zostáva zatvorená.

Pri vstupe do knižnice je nutné dodržiavať hygienické opatrenia:
- prekrytie horných dýchacích ciest rúškom alebo šatkou
- dezinfikovanie rúk alebo použitie rukavíc
- zachovávanie dvojmetrových odstupov
- vstup max. 2 návštevníci na jedno oddelenie
- riaďte sa pokynmi pracovníkov knižnice

Vrátené knihy budú uložené do karantény.

Požičiavanie kníh bude realizované formou objednávok. Prostredníctvom on-line katalógu je možné si vybrať knihy z fondu Tribečskej knižnice a súčasne aj zistiť ich dostupnosť. Knihy si môžete bezplatne objednať telefonicky, alebo na e-mailovej adrese:
Odborná literatúra
Krásna literatúra
Detská literatúra
Objednané knihy je možné si vyzdvihnúť po uplynutí dvoch pracovných dní po potvrdení objednávky.
Každý čitateľ si môže vypožičať max. 5 knižných titulov.

Služby čitárne, študovne, verejného internetu sú pozastavené do odvolania.

Všetky aktuálne výpožičky sú predĺžené do 30.6.2020. Za obdobie od 10.3. – 30.6.2020 nebudú účtované sankčné poplatky.