Vyhodnotenie čitateľskej ankety Moja naj kniha a elektronického vedomostného kvízu Slovenská dramatická tvorba po roku 1989

Na oddelení beletrie Tribečskej knižnice v Topoľčanoch sa dňa 4. 12. 2015 uskutočnilo vyhodnotenie ankety „Moja naj kniha“ a elektronického vedomostného kvízu.

Vyhodnotenie čitateľskej ankety Moja naj kniha 2015

TOP 10 najčítanejších kníh na oddelení beletrie Tribečskej knižnice v Topoľčanoch za rok 2015:

Benková, Jana : Lekcia od princeznej
Dán, Dominik : Nevinným sa neodpúšťa
Dedinská, Eva : Budem tvojimi očami
Fartelová, Marta: Anjeli neplačú
Harris, Thomas: Hannibal
Keleová – Vasilková, Táňa: Dva životy
Nesbo, Jo : Snehuliak
Pronská Jana: Chovanica
Pronská, Jana: Krvavý erb
Silva, Daniel: Znamenie zabijaka

Z účastníkov ankety bola vyžrebovaná čitateľka Tatiana Múdra, ktorá získala knižnú odmenu. Srdečne blahoželáme!

Vyhodnotenie elektronického vedomostného kvízu Slovenská dramatická tvorba po roku 1989

Správne odpovede na kvízové otázky: 1c, 2b, 3a, 4b, 5c, 6c, 7a, 8b, 9b, 10a, 11b, 12c, 13b, 14c, 15b, 16b, 17c, 18a, 19a, 20cba

Vyžrebovanej výherkyni knižnej odmeny Mgr. Magdaléne Siposovej srdečne blahoželáme.